Dear World: I'm coming!: Small, general plan

wtorek, 18 marca 2014

Small, general plan


 A już jutro!!!


 
Ale nie o tym. Krótko i na temat. O taaaka jestem zorganizowana! Trochę painta i voila! :) Często słyszę: ale jak? Ale skąd? Ale dokąd? Oto odpowiedź na powyższe pytania. Jest to plan bardzo ogólny, na ew. planowanie reszty mam nadal... 166 dni :D

1. Tajlandia
2. Malezja
3. Singapur
4. Indonezja
5. Brunei
6. Filipiny
7. Tajwan
8. Japonia
9. Korea Płd.
10. Chiny
11. Wietnam
12. Laos
13. Kambodża

I stamtąd hyc, hyc do Tajlandii!
ENG version :)

Short and to the point. O yeah I'm sooo organized! A little of Paint, and voila! :) I often hear: but how? But when? But where? Here are the answers to the above questions. This is a very general plan for planning of the rest I still have... 166 days :D

1. Thailand
2. Malaysia
3. Singapore
4. Indonesia
5. Brunei
6. Philippines
7. Taiwan
8. Japan
9. South Korea.  
10. China
11. Vietnam
12. Laos
13. Cambodia

 And then back to Thailand!

3 komentarze :

 1. Heeej! kiedy planujesz być w Laosie, Wietnamie, Kambodży i Tajlandii? planuję podobną wyprawę właśnie do tych krajów! Strasznie się cieszę że trafiłam na Twego bloga - będę śledzić na bieżąco z niecierpliwieniem! :)
  Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tajlandia będzie na samym początku i końcu ;) czyli wrzesień i grudzień/styczeń. Wietnam, Laos, Kambodża myślę, że końcówka listopada, ciężko powiedzieć tak naprawdę - wyjdzie w praniu ;) Dzięki wielkie i również powodzenia!!!

   Usuń
 2. Oooooo, to może jak się uda to gdzieś po drodze :) Jeśli wszystko dobrze pójdzie to zapraszam do Wietnamu wtedy bo będę tam najdłużej :) Teraz tylko miliony monet uzbierać - i Tobie też tego życzę :)

  OdpowiedzUsuń